گفتگوی زنده

گفتگوی زنده

گفتگوی آنلاین یا چت آنلاین به بخشی جدایی ناپذیر از فرایند سیستم مدیریت پشتیبانی و فروش تیدیل شده، سایتهایی که دارای پلتفرم گفتگوی آنلاین هستند اقبال بیشتری برای جلب رضایت مشتریان دارند.

شروع کار با پشتیبانی گفتگوی آنلاین سیستم تیکتینگ کایاکو ساده است ، اما تبدیل گفتگوی آنلاین به بخشی پایدار و موثر از استراتژی خدمات مشتری ، به امکانات و ابزاری فراتر از یک پلتفرم گفتگوی آنلاین ساده نیازمند است، اولین مورد در این خصوص حفظ تاریخچه گفتگو  آنلاین و امکان آرشیو آن است، دومین مورد دسترسی به اطلاعات کاربر برای سهولت ارائه پشتیبانی است.  مورد با اهمیت دیگر امکان ارسال پاسخهای آماده در سیستم گفتگوی آنلاین برای پرسشهای متداول است که همزمان با تایپ کلمات کلیدی تعریف شده پاسخها به صورت اتوماتیک ارسال شوند.

امکان اتصال به وب سرویس، امکان ارسال فایلهای مختلف با انواع پسوندها، امکان سفارشی سازی حجم و پسوند فایلهای ارسالی کاربر، دسترسی به اطلاعاتی از قبیل موقعیت جغرافیایی کاربر، IP، نوع سیستم عامل، نوع و ورژن مرورگرو اطلاعاتی از این قبیل، امکان انتقال به اپراتورهای دیگر، امکان تبدیل گفتگو به کنفرانس، امکان تبدیل گفتگوی آنلاین به تیکت و مواردی از این دست باعث تبدیل گفتگوی آنلاین به یک پشتیبانی هدفمند و یکپارچه خواهند شد.

 

امکانات سیستم گفتگوی آنلاین تیکتینگ کایاکو

 

  • مشاهده اطلاعات کاربر گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین سیستم تیکتینگ کایاکو علاوه بر اینکه راهنمایی‌های متناسبی به مشتریانی که به وبسایت شما مراجعه کرده‌اند، ارایه میدهد، متقابلا اطلاعات مفیدی از مشتری در اختیار شما قرار میدهد، شامل لینک صفحاتی که مطالعه شده، IP مشتری، مختصات دقیق جغرافیایی (لوکیشن) ، مشخصات مرورگر مورد استفاده، اطلاعات ISP ، صفحه در حال بازدید کاربر، لینک مرجعی که مشتری از آن طریق به وبسایت شما هدایت شده و همین طور آخرین بازدید مشتری از وب سایت شما در ماژول گفتگوی آنلاین سیستم تیکتینگ قابل رویت است.

  • شخصی سازی اطلاعات درخواستی در سیستم گفتگوی آنلاین

میتوانید با توجه به نیاز و ضرورت مجموعه اطلاعات متنوعی از کاربر جهت شروع گفتگوی آنلاین درخواست شود؛ شامل: ایمیل، نام کاربری، کد عضویت، کد ملی، نام و نام خانوادگی، کد شناسایی، شماره پرسنلی و هر اطلاعاتی که مورد نیاز شماست، در عین حال میتوان جهت سهولت کار هیچ یک از این اطلاعات از مشتری درخواست نشود و بلافاصله گفتگوی آنلاین را آغاز کرد.

  • انتخاب دپارتمان

کلیه دپارتمانهای موجود در مجموعه سیستم تیکتینگ کایاکو میتوانند در گفتگوی آنلاین قابل دسترسی باشند و مشتری حسب نیاز خود دپارتمان مورد نظر را انتخاب کند. همچنین ادمین سیستم تیکتینگ و گفتگوی آنلاین امکان اولویت بندی پاسخگویی دپارتمانها و اپراتورها را دارد.

  • انتقال و دعوت گفتگوی آنلاین

اپراتور ضمن امکان انتقال گفتگوی آنلاین به سایر اپراتورها میتواند در صورت نیاز یک یا چند اپراتور دیگر را به گفتگوی آنلاین در حال انجام دعوت کند.

همین طور یک اپراتور میتواند همزمان با چندین کاربر گفتگوی آنلاین داشته باششد.

  •  پاسخ‌های آماده

با توجه به احتمال تکراری بودن برخی سوالات، میتوان از پاسخ‌های آماده‌ای به این منظور استفاده کرد و زمان کاری را صرف تایپ و نگارش پاسخهای تکرار شده نکرد.

  • ارسال فایل در حین گفتگوی آنلاین

امکان ارسال چندین نوع فایل توسط اپراتور برای کاربر گفتگوی آنلاین وجود دارد

  • آرشیو گفتگو آنلاین

کلیه گفتگوهای آنلاین بدون محدودیت زمانی ذخیره میشوند و در تاریخچه تیکت ها و یا گفتگو آنلاین کاربر در سیستم تیکتینگ کایاکو  قابل مشاهده است. با هر بار گفتگو آنلاین میتوان همزمان به تاریخچه گفتگوهای یک کاربر دسترسی داشت  که در نتیجه موجب اطلاع از سوالات، درخواستها و یا مشکلات گذشته کاربر میشود که موجب پاسخدهی بهینه خواهد شد.

  • تبدیل گفتگوی آنلاین به تیکت در سیستم تیکتینگ کایاکو

اپراتور میتواند محتوای یک گفتگوی آنلاین را به تیکت تبدیل کند و کد تیکت به صورت اتومایتک برای کاربر ایمیل شود و کاربر از طریق سیستم تیکتینگ کایاکو در جریان روند پیگیری و بررسی تیکت خود باشد.

  • امتیاز دهی و ثبت نظر در مورد کیفیت پشتیبانی

در پایان گفتگوی آنلاین کاربر میتواند با امیتاز دهی و ثبت نظر درمورد پشتیبانی و پاسخگویی اپراتور موجب نظارت، بررسی و افزایش کیفیت پشتیانی اپراتورها شود.