گفتگوی زنده

گفتگوی زنده

 

 

گفتگوی زنده (چت) به بخشی جدایی ناپذیر از فرایند پشتیبانی و فروش تیدیل شده، سایتهایی که دارای پلتفرم گفتگوی آنلاین هستند اقبال بیشتری برای جلب رضایت مشتریان دارند.

شروع کار با پشتیبانی گفتگوی زنده ساده است ، اما تبدیل گفتگوی زنده به بخشی پایدار و موثر از استراتژی خدمات مشتری ، به امکانات و ابزاری فراتر از یک پلتفرم گفتگوی زنده ساده نیازمند است، اولین مورد در این خصوص حفظ تاریخچه گفتگوها و امکان آرشیو آن است، دومین مورد دسترسی به اطلاعات کاربر برای سهولت ارائه پشتیبانی است.  مورد با اهمیت دیگر امکان ارسال پاسخهای آماده برای پرسشهای متداول است که همزمان با تایپ کلمات کلیدی تعریف شده پاسخها به صورت اتوماتیک ارسال شوند.

امکان اتصال به وب سرویس، امکان ارسال فایلهای مختلف با انواع پسوندها، امکان سفارشی سازی حجم و پسوند فایلهای ارسالی کاربر، دسترسی به اطلاعاتی از قبیل موقعیت جغرافیایی کاربر، IP، نوع سیستم عامل، نوع و ورژن مرورگرو اطلاعاتی از این قبیل، امکان انتقال به اپراتورهای دیگر، امکان تبدیل گفتگو به کنفرانس، امکان تبدیل گفتگوی آنلاین به تیکت و مواردی از این دست باعث تبدیل گفتگوی آنلاین به یک پشتیبانی هدفمند و یکپارچه خواهند شد.

 

امکانات سیستم گفتگوی زنده کایاکو

 

  • مشاهده اطلاعات کاربر

گفتگوی زنده سیستم کایاکو علاوه بر اینکه راهنمایی‌های متناسبی به مشتریانی که به وبسایت شما مراجعه کرده‌اند، ارایه میدهد، متقابلا اطلاعات مفیدی از مشتری در اختیار شما قرار میدهد، شامل لینک صفحاتی که مطالعه شده، IP مشتری، مختصات دقیق جغرافیایی ، مشخصات مرورگر مورد استفاده، اطلاعات ISP ، صفحه در حال بازدید کاربر، لینک مرجعی که مشتری از آن طریق به وبسایت شما هدایت شده و همین طور آخرین بازدید مشتری از وب سایت شما قابل رویت است.

  • شخصی سازی اطلاعات درخواستی

میتوانید با توجه به نیاز و ضرورت مجموعه اطلاعات متنوعی از کاربر جهت شروع گفتگوی زنده درخواست شود؛ شامل: ایمیل، نام کاربری، کد عضویت، کد ملی، نام و نام خانوادگی، کد شناسایی، شماره پرسنلی و هر اطلاعاتی که مورد نیاز شماست، در عین حال میتوان جهت سهولت کار هیچ یک از این اطلاعات از مشتری درخواست نشود و بلافاصله گفتگو را آغاز کرد.

  • انتخاب دپارتمان

کلیه دپارتمانهای موجود در یک مجموعه میتوانند در گفتگوی زنده قابل دسترسی باشند و مشتری حسب نیاز خود دپارتمان مورد نظر را انتخاب کند. همچنین ادمین امکان اولویت بندی پاسخگویی دپارتمانها و اپراتورها را دارد.

  • انتقال و دعوت گفتگو

اپراتور ضمن امکان انتقال گفتگو به سایر اپراتورها میتواند در صورت نیاز یک یا چند اپراتور دیگر را به گفتگوی در حال انجام دعوت کند.

همین طور یک اپراتور میتواند همزمان با چندین کاربر گفتگو داشته باششد.

  •  پاسخ‌های آماده

با توجه به احتمال تکراری بودن برخی سوالات، میتوان از پاسخ‌های آماده‌ای به این منظور استفاده کرد و زمان کاری را صرف تایپ و نگارش پاسخهای تکرار شده نکرد.

  • ارسال فایل

امکان ارسال چندین نوع فایل توسط اپراتور برای کاربر وجود دارد

  • آرشیو گفتگوها

کلیه گفتگوها بدون محدودیت زمانی ذخیره میشوند و در تاریخچه تیکتها و یا گفتگوهای زنده کاربر قابل مشاهده است. با هر بار گفتگو میتوان همزمان به تاریخچه گفتگوهای یک کاربر دسترسی داشت  که در نتیجه موجب اطلاع از سوالات، درخواستها و یا مشکلات گذشته کاربر میشود که موجب پاسخدهی بهینه خواهد شد.

  • تبدیل گفتگوی زنده به تیکت

اپراتور میتواند محتوای یک گفتگوی زنده را به تیکت تبدیل کند و کد تیکت به صورت اتومایتک برای کاربر ایمیل شود و کاربر در جریان روند پیگیری و بررسی تیکت خود باشد.

  • امتیاز دهی و ثبت نظر در مورد کیفیت پشتیبانی

در پایان گفتگو کاربر میتواند با امیتاز دهی و ثبت نظر درمورد پشتیبانی و پاسخگویی اپراتور موجب نظارت، بررسی و افزایش کیفیت پشتیانی اپراتورها شود.