معرفی کایاکو

معرفی کایاکو


 

 

کایاکو یک نرم افزار تیکتینگ و پشتیبانی است که سازمانها و برندهای بسیار بزرگی مانند ناسا ، توشیبا ، فدکس ، پژو ، ایسر، سگا و غیره از مشتریان آن هستند.

شرکت فراسیستم با خرید سورس کایاکو ، بومی سازی آن و اضافه کردن ماژول SMS، توسط کارشناسان مجرب خود توانسته است سهم بسزایی را در بهبود کیفیت پاسخگویی شرکت‌ها و سازمان‌ها و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان داشته باشد.

انتخاب شما در تهیه یک نرم افزار پشتیبانی مناسب تاثیر چشم گیری در میزان موفقیت سازمان شما خواهد داشت. سازمان شما در هر مقیاسی که باشد به یک پشتیبانی بی‌نقص نیاز خواهد داشت. اصلی ترین هدف در هر سازمانی ارائه خدمات به مشتریان است، زمانی که درخواستی وارد مجموعه ای میشود همه کسانی که به نحوی در ارتباط با این درخواست خواهند بود میتوانند کلیه مراحل پاسخگویی و انجام موضوع مربوطه را پیگیری کنند. کایاکو این امکان را فراهم آورده است که در مدت زمان کوتاهی، مشتریان یک مجموعه مناسبترین پاسخ ممکن را دریافت کنند. 
استفاده از سیستم تیکتینگ زمان طولانی مکالمات تلفنی و هزینه‌های مربوط به آن را به میزان زیادی کاهش می‌دهد. همین امر سبب میشود پرسنل تمرکز بیشتری بر روی روند پاسخگویی داشته و مدت زمان بیشتری را نیز به پاسخگویی مشتریان اختصاص دهند.
مشتری نیز در جریان همه مراحل پاسخگویی قرار خواهد گرفت و با داشتن کد تیکت می تواند از آخرین وضعیت پاسخگویی تیکت خود مطلع گردد. 
در نهایت مدیر یک مجموعه با بررسی تیکت های پاسخ داده شده توسط هر یک از پرسنل میتواند کیفیت پاسخگویی و بازه زمانی پاسخ به تیکت را بررسی کند.